Objednávky 604 873 947

Drdol nebo rozpuštěné vlasy?

18-10-2017
Jak se na to dívá fotograf profesionál..

Větší znamená viditelnější. Viditelné rovná se fotogenické. To je jednoduché pravidlo fotografa. Petra Šebestová ze svatebnifoto.cz radí:
„Když se fotí, jde o výraznost účesu a v tom hrají dlouhé rozpuštěné vlasy jednoznačně prim.“ Upravit dlouhé vlasy do objemu tak, aby vydržely celý den je ale dost těžké. Proto si rozhodně s kadeřnicí dejte zkoušku.
Drdoly různě propletené, detailně nazdobené a ulíznuté vzadu na hlavě pod závojem, zase na druhou stranu fotograf nedocení. Účes je hezký když ho prohlížíte z 10 cm, ale na fotkách celku se zámkem za vámi budete vypadat jako plešaté. Více tipů a rad fotografa najdete na webu svatební fotografky Petry Šebestové.
Ucelené svatební poradenství z pohledu fotografa se týká všech oborů, nejen účesu. Toužíte po krásných svatebních fotkách? Nahlédněte do rad fotografa, jak se na portrétování připravit
Dozvíte se mimo jiné..
  1. Nepanikařte, když všechno nejde přesně podle plánu. Vaše šance, že všechno půjde hladce, se zvyšují s počtem najatých zkušených profesionálů, kteří jsou vždy připraveni Vám pomoci. Nezapomeňte, že nejlevnější způsob nemusí být vždy ten nejlepší.
  2. Nesnažte se být „supermanskou nevěstou“, která vše zařídí a udělá sama – delegujte část svých úkolů na okolní ochotné lidi.
  3. Mějte pro sebe připravenou alespoň malou tyčinku na fotografování po obřadě – Bounty, Snickers – snížíte si tak stres, ale pozor na šaty. Dobře a kvalitně se před obřadem najezte. Najezte, nepřejezte. Mějte pro manžela připravenou extra košili nejen v parných dnech.
  4. Nezapomeňte na malou „lékárničku svateb“ – obsahuje náplasti, antacidové tablety, mátové žvýkačky, aspirin, špendlíky, jehlu s nití, papírové kapesníčky, hadřík na boty,…
  5. Vyzkoušejte si svůj závoj na předsvatební schůzce s kadeřníkem (zkouška). Dobrý nápad je, požádat Vašeho kadeřníka, aby závoj upevnil on, protože většinou se během upevňování závoje poruší účes, takže kadeřník může zasáhnout.
  6. Proč zvolit svatební fotografku?

    Šebestová fotí svatby

    Fotky s jedinečnou nestrojenou svatební atmosférou. Ucelený příběh neopakovatelného svatebního dne. Vašeho dne. Záleží na každém detailu. Přitom vystupuje celek. Jemnost i souznění. Láska. Nervozita a očekávání. Každičká emoce vašeho svatebního dne je střípkem štěstí do vašeho společného příběhu. Práce svatebního fotografa, to je velká výzva. Pojďme se do toho pustit, zachytíme váš svatební den společně.
Zpět na výpis článků