Objednávky 604 873 947

Jak konečně zhubnout

11-12-2017
Nejen u nás, ale po celém světě neustále přibývá počet lidí, kteří mají nadváhu. Na vině je celá řada faktorů, k těm stěžejním jistě patří nedostatek pohybu a také nesprávné stravovací návyky. Jak tedy na to, aby se nadbytečná kila dala na ústup? Přinášíme pár rad, které vám v boji s váhou mohou pomoct.

Neohrožujte svoje zdraví

Ze všech stran na nás útočí zaručené rady rádoby výživových expertů, jak rychle zhubnout a získat postavu snů. Mnohdy se jedná o drastické způsoby, které jsou založené na hladovění. Jakmile se nám tedy povede nějaký kilogram přece jen shodit, po ukončení „hladovky“ ho máme brzy zpátky i s úroky. Nevrhejte se proto do ničeho hlava nehlava, ale nad hubnutím přemýšlejte. Jen tak se vám podaří dostat váhu pod kontrolu, bez ohrožení zdraví a navíc dlouhodobě.

Vytyčte si reálný cíl

Ujasněte si, čeho chcete dosáhnout. Nedávejte si žádné nereálné cíle, které nemůžete splnit. Hubnutí by mělo být postupné, jinak si koledujete o jo-jo efekt. Potřebujete-li se dostat do formy a váhu si udržet, pak vyzkoušejte proteinovou dietu. Vhodná je jak pro lidi s mírnou nadváhou, tak pro osoby obézní s velkou zásobou vnitřního tuku. Oblibě se však ketodieta – jak bývá někdy také nazývána - těší rovněž u sportovců, kteří se chtějí při cvičení vyhnout ubývání svalové hmoty.

Uspokojte chutě na sladké

Jezte pravidelně malé porce jídla po dvou až třech hodinách. Když vás přepadne mlsná, dopřejte si něco zdravého. Vaše chuťové buňky uspokojí třeba speciální keto dezerty, díky nimž do těla dostanete minimum kalorií a zároveň velké množství kvalitních a rychle vstřebatelných bílkovin, které zamezují pocitu hladu.

Dodržujte pitný režim

Pro hubnutí je důležité také dostatečně pít. Ideální je neperlivá voda a různé druhy čajů, zcela vyřadit byste naopak měli slazené limonády, kávu nebo alkohol. Pitný režim si můžete zpestřit také speciálními keto nápoji v teplé či studené variantě, kterými můžete doplnit třeba snídani. Skvěle vás nakopnou do nového dne a všechny povinnosti tak hravě zvládnete.

Zařaďte pohyb

Ve svém časovém harmonogramu si najděte čas také na pohyb, pravidelnou aktivitu zařaďte alespoň dvakrát týdně – prospějete tak nejen svojí postavě, ale také zdraví. Vyzkoušet můžete také moderní přístroje, třeba oblíbený Vacushape, který podpoří hubnutí a pomůže vytvarovat postavu. Tak, pusťte se do toho a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!
Zpět na výpis článků