Objednávky 604 873 947

Originální svatební dar

22-12-2017
Jste pozváni na svatbu a vymýšlíte svatební dar? Není to jednoduché. Samotné přípravy v roli hosta či družičky nejsou sice jednoduché – musíme vyřešit otázku šatů, líčení, účesů a dalších nezbytností, avšak jistě jsou jednodušší, než výběr toho, čím novomanžele obdarovat. V dnešní době se nejčastěji berou páry, které už mají nějaký čas společného soužití za sebou a tak jsou i vybaveni ve své domácnosti. Kupovat papiňák, vysavač nebo mikrovlnku už prostě není in a elektroniku už má každé dítě. Nové BMW, jako svatební dar, je nad možnosti většiny a tak nabízíme něco, co se mu sice nevyrovná, v rovině emocí však ano. Může se to zdát zvláštní, ale emoce, které dárky z dílny karikaturisty způsobují a vyvolávají, pozvedají tyto svatební dary na úroveň mezi nejvyššími.
Máme na mysli skupinu karikaturistů, kteří podle dodaných fotografií i popisu představy děje obrazu, kreslí karikatury na zakázku, používané následně jako dárky a často také jako svatební dary. Podle odezvy víme, že dárky z jejich tvorby bývají nejpřekvapivější a také středem zájmu i vtipných diskusí. Novomanželé mají obvykle ohromnou radost a hodnotí dar, jako jeden z nejlepších. Protože svou karikaturu dostávají většinou zarámovanou, vystaví ji, takže pobaví všechny zúčastněné. Doma pak jen umístí háček na vhodné místo a svatební dar od vás jim bude stále připomínat jejich slavný den i toho, kdo jim obraz daroval minimálně při odpovědích na otázky návštěv.
Proto vám karikaturisté nabízí své služby a také ověřitelné reference, které mluví v jejich prospěch. Budete překvapeni, jakou sílu má takový jednoduchý a finančně relativně nenáročný dárek.
Zpět na výpis článků